Forum Turk

Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Hangi çocuk profili sizi yansıtıyordu?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

?
Legolarından gemi / uçak yaptıktan sonra onu büyük bir hışımla darmadağın eden yaratıcı, bir o kadar da "deli" çocuk.
0%
 0% [ 0 ]
Annesinin makyaj malzemelerini telef eden ve dünyası Barbie`lerinin kıyafetlerinden oluşan süslü, toz pembe çocuk.
0%
 0% [ 0 ]
Azap verdiği zavallı böceğin artık hareket etmediğini görüp büyük bir hüsrana kapılan meraklı, ilim-fen çocuğu.
0%
 0% [ 0 ]
Olaylar ve insanlarla ilgilenen, hayata erken atılmış, felsefe takviyeli, ağır abi edalı çocuk
0%
 0% [ 0 ]
Tüm benliğini dört elemente (özellikle ateş ve havaya) adamış, ev yüzü görmeyen kundakçılık eğilimli, inşaatların müdavimi, tesadüfen yaşadığı varsayılan çocuk.
0%
 0% [ 0 ]
Giysilerini tek tek katlayıp dolaba kaldıran, yatağını her sabah düzelten hatta, hızını alamayıp annesinin mutfaktaki işlerine burnunu sokan tertip manyağı, hastalık sebebi çocuk.
0%
 0% [ 0 ]
Her banyo vaktinde saklanan, yemek ve uyumak bilmeyen, aileye eziyet için görevlendirilmiş iflah olmaz ve yerinde durmaz çocuk.
0%
 0% [ 0 ]
Yüzlerce oyuncağı olmasına rağmen ilgisi hep kumanda, telefon gibi elektronik araçlarda olan mühendis ruhlu, aksiyon arayışlı çocuk.
50%
 50% [ 1 ]
Aaah ahh! Damarıma bastınız. Bırak yaşamayı, hiç çocuk olmadık ki. Biz acılara doğuştan başladık be gülüm, ne çocukluğu.
0%
 0% [ 0 ]
Bunlar `Made In Turkey` damgalı çocuk profilleri; ben Avrupai yetiştim. Mozart`larla Sushi`lerle büyüdük biz mösyö.
0%
 0% [ 0 ]
Arkadaş ben şöyle bir çocuktum .. ( Belirtiniz. )
50%
 50% [ 1 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
ayShequL
Moderatör
Moderatör

Kadın

MesajKonu: Hangi çocuk profili sizi yansıtıyordu?   Salı Tem. 22, 2008 1:25 am

buyrunuz..

♠ Rock TaRz...RAP Farz...!!!
Kullanıcı profilini gör http://forumturk.77forum.com
melanqoliq del!

Kadın

MesajKonu: Geri: Hangi çocuk profili sizi yansıtıyordu?   Perş. Şub. 26, 2009 7:08 pm

bi köşede otrp sesini çıqrmayn içtn içe psiqoljq olarq manyq bi çocq
Kullanıcı profilini gör

Hangi çocuk profili sizi yansıtıyordu?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası